SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Başbakan Binali Yıldırım Seçim Turuna Başladı!

Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliği referandumuna dair ilk mitingini, darbe girişiminden sonra ismi değiştirilen Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde gerçekleştirdi.

Başbakan Binali Yıldırım Seçim Turuna Başladı!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 26 Şubat 2017 - 18:10 'de eklendi ve 279 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliği referandumuna dair ilk mitingini, darbe girişiminden sonra ismi değiştirilen Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde gerçekleştirdi.Darbeye karşı ilk sivil direnişin Kahramankazan’da başladığını anlatan Başbakan Yıldırım, Kamhramankazan’a altı şeritli yol müjdesi de verdi.Halk oylaması sürecindeki ilk mitingini Kahramankazan’da gerçekleştiren AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, devletin içine çöreklenerek, ihanet edeceği günü bekleyen bir grup azılı teröristin 15 Temmuz’da harekete geçtiğini, buna karşı Kahramankazanlılar’ın Üstad Necip Fazıl gibi ‘zaman bendedir, mekan bendedir’ diyerek darbecilere, millet ve demokrasi düşmanlarına canları pahasına meydanları dar ettiklerini belirtti. Yıldırım, ilçe halkının alçak girişime karşı onurlu, haysiyetli bir direniş ortaya koyduğunu, 8 bin kişiyle darbecilerin ele geçirdiği Akıncı Üssü’nü kuşattığını söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım, “Sizin bu ilçeyi dar ettiğiniz FETÖ örgütünün elebaşısı Pensilvanya’da bu “evet’leri duydukça kriz geçiriyor. PKK sizin bu “evet’lerinizi işittikçe darlanıyor, kuduruyor. Çünkü diyorlar ki; “Eyvah! 48 günümüz kaldı. 48 gün sonra millet sandığa gidecek ve evet diyecek, bizim de biletimizi kesecek.” Yeni anayasayla FETÖ örgütü de PKK da, DEAŞ da Türkiye’den arınacak ve Türkiye artık terörle yaşamaktan kurtulacak” dedi.Yıldırım, halkın bu destansı mücadelesinin, şehadete yürüyüşünün, milli iradeye sahip çıkmasının bütün dünyaya örnek olduğunu, Kahramankazan’ın bu sefer meydanlara bereketli güzel bir iş için çıktığını bildirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA