SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Başbakan Burdur’da Kılıçdaroğlu’na Yüklendi!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması için partisince Burdur Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Başbakan Burdur’da Kılıçdaroğlu’na Yüklendi!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 24 Mart 2017 - 19:03 'de eklendi ve 523 kez görüntülendi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması için partisince Burdur Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.Meydandaki coşkunun büyük Türkiye’nin habercisi olduğunu belirten Yıldırım, demokrasiyi taçlandırmak için 16 Nisan’a doğru gün saydıklarını, birlik, beraberlik, kardeşlik, demokrasi, gelecek, büyük ve güçlü Türkiye için “Evet” diyeceklerini vurguladı.Burdur mitinginde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, “Merhum Demirel Cumhurbaşkanlığı döneminde ’kızım’ diye hitap ettiği Tansu Çiller’e hükümet kurma görevini vermedi. Bu anayasa, babayla evladı birbirine düşürdü” dedi. Kılıçdaroğlu’nun siyaseti istismar ettiğini söyleyen Başbakan Binali Yıldırım “Kılıçdaroğlu ve HDP son dönemlerde bir şey ağızlarına sakız etmiş: tek adam. Milleti yanlış yönlendirme. Kılıçdaroğlu siyaseti istismar etmeye devam ediyor ” diye konuştu.

AK Parti iktidarı öncesinde Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntıları anlatan Başbakan Binali Yıldırım, 192 milyar borç ödendiğini ifade etti. Yıldırım, “Türkiye’nin bir gecede 23 bankası battı, Merkez Bankası 7 milyar TL kaybetti, faizler aldı başını gitti. Bunları unuttu zannediyorlar, siz unutmadınız, gençler bilmeyebilir ama ağabeyleriniz anneleriz, babalarınız iyi bilirler, bugün 15 yıldır hala bunların borcunu ödüyoruz, tam 192 milyar ödedik, bu paraları ödemeseydik şimdi daha ne kadar çok iş yapardık. En az Yavuz Sultan Selim köprüsü gibi 100 tane daha yapardık. Ne oldu? bu paralar uçtu gitti” dedi. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA