SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Başbakan CHP’ye Yüklendi!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Elazığ il başkanlığının düzenlediği “Vefa Buluşması’nda konuştu.

Başbakan CHP’ye Yüklendi!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 23 Mart 2017 - 19:49 'de eklendi ve 270 kez görüntülendi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Elazığ il başkanlığının düzenlediği “Vefa Buluşması’nda konuştu. Daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun memleketi Tunceli’de halka hitap eden Yıldırım, “Kılıçdaroğlu’na ‘Bir öz eleştiri yap, Dersim’i, Dersim’de yaşanan o vahşeti tekrar bir öz eleştiriyle bu ülkenin gündemine getirelim’ dediğimizde adını bile anmaktan korkuyor” dedi.Elazığ’da açıklamalarda bulunan Başbakan Binali Yıldırım, CHP’ye yüklendi. Referandum çalışmaları kapsamında CHP’nin söylemlerini değiştirdiğine vurgu yapan Başbakan Yıldırım, “CHP birden bire kuzu gibi oldu. O CHP gitti, başka CHP geldi” açıklamasında bulundu. CHP’nin hayır çıkması için kırk takla attığını belirten Başbakan Yıldırım, CHP’nin önceleri meclisi birbirine kattığını ifade ederek referandum sürecinde CHP’nin kılık değiştirdiğini ifade ederek, “Millet sizin geçmişinizi bilir, milletin elinde sizin kabarık siciliniz var” açıklamasında bulundu.

CHP’de değişen bir şey olmadığını söyleyen Yıldırım, “Aynı tas, aynı hamam. Tellağı da aynı, tellak da değişmedi” dedi. Ana muhalefetin, Türkiye’ye vakit kaybettirmek, yapılacak hizmetin önünü kesmek dışında hiçbir şey yapmadığını dile getiren Yıldırım, bugün de Türkiye’nin önünü açacak bu değişime “Hayır” demeyi marifet zannettiklerini kaydetti. “Onları bırakalım kendi haline, biz işimize, önümüze bakalım” diyen Yıldırım, Türkiye için hayali olmayanlara daha fazla zaman ayrılmamasını istedi. Kabuk bağlayan yaraları kanatanlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtti.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA