SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Başbakan Sinop’ta Halka Hitap Etti!

Öğlen saatlerinde Ankara’dan havalanan Başbakan Yıldırım’ın uçağı, yoğun sis nedeniyle Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi Saltukova beldesinde bulunan havalimanına iniş yapamayınca rotasını Sinop’a çevirdi. Ve Sinop’ta telekonferans sistemiyle mitinge katıldı.

Başbakan Sinop’ta Halka Hitap Etti!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 03 Mart 2017 - 20:51 'de eklendi ve 352 kez görüntülendi.

Bartın mitingi için Ankara’dan kalkan Başbakan Binali Yıldırım’ın uçağı, yoğun sis nedeniyle Zonguldak Havalimanı’na inemedi. Başbakan Yıldırım’ın uçağı Sinop’a yönelirken, Bartın Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan kalabalığa Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç hitap etti. Başbakan Yıldırım da Sinop’tan telekonferans sistemiyle mitinge katılarak kalabalığa hitap etti.Öğlen saatlerinde Ankara’dan havalanan Başbakan Yıldırım’ın uçağı, yoğun sis nedeniyle Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi Saltukova beldesinde bulunan havalimanına iniş yapamayınca rotasını Sinop’a çevirdi. Ve Sinop’ta telekonferans sistemiyle mitinge katıldı.

Sinop mitingi öncesinde telekonferans yöntemiyle Bartın Cumhuriyet Meydanı’nda bekleyen halka seslenen Başbakan Yıldırım, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesinde CHP’ye yüklendi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Yıldırım, “CHP ’tek adam’ diyor. Ben de soruyorum Sayın Kılıçdaroğlu, belediyelerde iki başkan mı var? CHP’den seçilen başkanların yanına bir tane daha mı seçelim? Bir tane yetmiyor mu? 7 seçime girdin, mağlup oldun. Yanına bir eş genel başkan al, iki tane olsun. Bunlara bakarsan iki cumhurbaşkanı olacak, muhtarlar da en az iki tane olacak. Bartınlılar ne diyorsunuz? Bunlar akla ziyan işler. Bunlar demokraside ve modern yönetimlerde olmayacak şeyler” diye konuştu.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı