SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Başbakan’dan Münbiç yorumu

Başbakan Binali Yıldırım yaptığı konuşma esnasında hem anayasa değişikliği hem de referandum süreci ile alakalı olarak değerlendirmeler de bulunurken aynı zaman da Münbiç harekatıile orada yaşana gelişmeler hakkında da bilgi verdi. 

Başbakan’dan Münbiç yorumu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 05 Mart 2017 - 10:19 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.

Rejim güçlerinin Münbiç üzerine konuşlanmasını değerlendiren Binali Yıldırım aynı zaman da bu durum hakkında da açıklamalar yaptı.Başbakan Binali Yıldırım çok kesin ve set açıklamalar yaptığı Münbiç harekatı ile ilgili olarak şunları da belirtti. Bizim orada istediğimiz PYD/YPG güçlerinin olmamasıdır. Orada bir karış dahi toprak istemiyoruz. Zira Suriye toprakları Suriye halkına aittir.  Gerek Fırat kalkanı harekatı gerek ise Münbiç ve Rakka da olan operasyonlar kapsamında zorlama olmaması en önemli unsurumuz olmuştur dedi.  anayasa değişikliği ve referandum süreci için konuşma yapmak amacı ile Sinop’a giden başbakan Binali Yıldırım burada yaptığı konuşmada aynı zamanda Suriye de yaşanan gelişmeler hakkında da yorumlar yaptı. İlk dikkat çeken yorumu ise orada istenilen YPG/PYD terör örgütünün kaldırılması yoksa Suriye halkını topraklarında gözümüz yok o topraklar onlara aittir sözleri oldu.

Başbakan Binali Yıldırım Sinop halkına anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak yaptığı konuşmalar da birçok konuya değinirken Sinop halkından eminiz ki gerçek ne ise onu yapacak ve kendisi için hangi yönetimin iyi olduğuna sandıkta 16 Nisan da karar verecektir ifadelerini kullanıd.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA