SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Başbakandan Referandum Açıklaması!

Başbakan Binali Yıldırım 15 Temmuz temalı kongrede konuştu. Uluslararası Ombudsmanlık Toplantısı Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Başbakandan Referandum Açıklaması!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 02 Mart 2017 - 21:00 'de eklendi ve 239 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım 15 Temmuz temalı kongrede konuştu. Uluslararası Ombudsmanlık Toplantısı Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.KDK’nın “Uluslararası Göç ve Mülteciler” başlığıyla düzenlediği sempozyumun hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Yıldırım, bugün insanlığın en önemli sorunlarının başında göçlerin geldiğine işaret etti. Sorunun derinliğine inildiğinde, ülkelerdeki iç karışıklıklar, baskıcı idareler ve iç savaşların göçün en önemli sebepleri arasında olduğunu belirten Yıldırım, bunun yanı sıra insanların daha iyi bir gelecek aramak amacıyla da göç ettiğini söyledi. Yıldırım, Türkiye’nin, mülteciler ve göç meselesinin önemini bilen ve elini taşın altına koyan ülkelerin başında geldiğini vurguladı.

Başbakan Binali Yıldırım, IŞİD’le yalnızca Türkiye’nin gerçek anlamda mücadele ettiğini ileri sürdü. Terörle mücadelede uluslararası işbirliğinin önemli olduğunu söyleyen Yıldırım, “Dostlarımız şunu iyi bilmelidir ki hangi ad altında olursa olsun, hangi kılığa girerse girsinler biz bunları iyi tanırız. Dost ve müttefiklerimizin iş tutarken bir kere değil, on kere düşünmeleri lazım. Kiminle yola gideceklerine oturup karar vermeleri lazım. Ya Türkiye ile ya da terör örgütleriyle yollarına devam edecekler” diye konuştu.Başkanlık sistemini öngören anayasa değişikliğine de değinen Yıldırım, “Yönetim sistemi ile ilgili 16 Nisan’da halk oylaması yapılacak. Yeni cumhurbaşkanlığı sistemi ile darbeler, vesayetler demokrasi dışı girişimler asla Türkiye gündemine gelmeyecek” iddiasında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA