SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Beklenen Müjde Geldi

Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu beklenen müjdeli haberi vermeyi unutmadı. 

Beklenen Müjde Geldi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 07 Mart 2017 - 6:33 'de eklendi ve 284 kez görüntülendi.

Emet halkını su sorununu acil olarak çözmek isteyen bakan Veysel Eroğlu bu çalışmaların uzun süredir devam ettiğini ve buna mukabil olarak çalışmalar sayesin de inşasına  başlanılan Emet barajı ile alakalı olarak açılış ve hizmete geçiş tarihi hakkında 3 Eylül 2018 tarihini verdi.Orman ve Su işleri bakanı Veysel Eroğlu 14 milyon Türk Lirası tutarında ki Emet Barajı açılış tarihi olarak 3 Eylül 2018 tarihini işaret etti. Kütahya Emet ilçesinde yapılan Emet barajı temel atma törenine ise tam olarak Bakan Veysel Eroğlu haricinde ise Kütahya valisi A. Hamdi Nayir, AK Parti Milletvekilleri İshak Gazel, Vural Kavuncu, Şükrü Nazlı, Ahmet Tan ve onun yanı sıra Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve Emet ilçesi belediye başkanı Mustafa Koca AK Parti İl başkanı Ali Çetinbaş ve bunun yanı sıra DSİ genel müdürü Murat Acu ve Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez de katıldı.

Bu katılan isimlerin yanı sıra çok sayıda vatandaş da soruna çözüm olması adına yapılan Emet Barajı Temel atma törenine katıldı.  Bakan Veysel Eroğlu Normal şartlarda bir barajın yapılması için yedi yıl su ölçümü ve bunu takip eden sürede planlanması gerekir tam olarak 10 yıl sürer ama biz sizin ihtiyacınız için bunu iki yılda bitireceğiz dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı