SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Belediyeden Beklenen Açıklama Geldi

Batman belediyesi beklenen açıklamayı yaptı. Batman da bulunan ve sinema severler tarafından çok kez tercih edilen Yılmaz Güney sinema salonun da çıkan yangın sonrasında Batman Belediyesi hasar tespit ve kayıt işlemlerini bitirerek beklenen açıklamayı yaptı.

Belediyeden Beklenen Açıklama Geldi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Şubat 2017 - 8:15 'de eklendi ve 381 kez görüntülendi.

Batman da bulunan Yılmaz Güney salonun da geçtiğimiz günler de çıkan yangın ve sonucunda oluşan hasra ile ilgili olarak bilgi veren Batman Belediyesi son olarak çalışmaların bittiğini açıkladı.
Batman belediyesinin geçtiğimiz günlerde çıkan yangın sonucun Yılmaz Güney sinema salonunda çıkna yangın ile ilgili olarak yapmış hasar kayıt ve tespit ile ilgili olarak çalışmaları bittiği gibi açıklama yaptı. Belediye ekiplerini yapmış olduğu açıklamaya göre yangının sebebi elektrik kontağından çıkan yangın sonucudur olarak dendi. Hasar tespit çalışmaları sonucunda verilen bilgi ise hem belediye ekiplerini üzerken hem de sinem severler ve Yılmaz Güney hayranları için hiç de iç açıcı bir rakam olmadı. Bu güzel Sinema salonun da en ince ayrıntısına kadar yapılan hasar tespitine göre maddi zarar 1 milyon 200 bin ile 1 milyon 500 bin TL gibi bir rakam olarak belirlendi.
Batman Belediye Başkan vekili Ertuğ Şevket Aksoy yaptığı açıklama da bu durum hem bizi hem de buranın sevenlerini çok üzdü dedi. Fakat en önemlisi can kaybı olmamasıdır. Tadilat işlemleri salonunun kesinlikle adı değişmeyecek bunan söz veriyorum gibi bir açıklama da bulundu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı