SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Beyoğlu’nda Hareketli Dakikalar

Beyoğlu’nda dün gece yine hareketli dakikalar yaşandı. Bu tip olaylar ile değil de tarihi önemi ile ve şarkılarda geçen adı ile öne çıkan Beyoğlu Cihangir de dün gece silahlı ve bıçaklı bir kavgaya da şahit oldu.

Beyoğlu’nda Hareketli Dakikalar
Bu haber Toprak Çınar tarafından 06 Şubat 2017 - 8:53 'de eklendi ve 336 kez görüntülendi.

Bıçak ve kurusıkı tabancanın konuştuğu kavga da henüz nedenin ne olduğu belirlenemez iken tarafların sakinleştirilmesi özellikle polis ekipleri için dahi zor oldu.
İstanbul Beyoğlu’nda dün gece yaşanan bu hareketli dakikalara şahit olan vatandaşlar ise korktuklarını açıkladı. Cihangir de kurusıkı tabancanın bozularak saçma atar hale getirildiği ve aynı zamanda bıçakların da konuştuğu kavga etrafta bulunan bir işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Güvenlik kamerası görüntülerinden elde edilen bilgilere göre taraflar arasında herhangi bir sözlü tartışma kavgaya dönüşmekte. Fakat olayın daha öncesi ve sonrası var mı henüz bilinmiyor. Çıkan kavga sonucunda iki kişi yaralandı. Saat 18:00 sularında Hamza İ. Ve iki genç önce sözlü olarak tartıştı sonra Hamza İ isimli şahıs belinden çıkardığı kurusıkıdan bozma silah ile birlikte gençlere ateş etti. gençlerden biri saçmaların bacağına gelmesi ile yaralandı.
Cihangir de meydana gelen bu tartışma olayı iki kişinin yaralanması ile sonuçlandı. Gençlerden birinin ayağına saçmalar isabet edince öbür genç hemen bir bıçak buldu. Bulduğu bıçak ile birlikte Hamza İ. İsimli şahsın hem bacağından hem de kalçasından yaralanmasına sebep oldu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA