SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bir kayıp çocuk haberi de Tokat’tan… Evrim Atış aranıyor!

Bir kayıp çocuk haberi de Tokat’tan… Evrim Atış aranıyor!
Bu haber Alper tarafından 11 Temmuz 2018 - 10:05 'de eklendi ve 94 kez görüntülendi.


Kaybolan çocuk haberlerine bir yenisi de Tokat’tan geldi. Turhal ilçesine bağlı Yenisu Köyü’nde yaşayan 3.5 yaşındaki Evrim Atış dün sabah 07.00’den bu yana kayıp. Habertürk’e konuşan köy muhtarı Ali Güneş, küçük kızı arama çalışmalarının bütün gece devam ettiğini ancak bulunamadığını açıkladı.
Atış Ailesi’nin Yenisu Köyü’nü 2.5 km mesafede bulunan yaylada yaşadığını ifade eden Muhtar Güneş, Habertürk’ten Fırat Tur’a  şunları anlattı:

“Evrim’in annesi dün sabah çok erken saatlerde yayladaki evlerinden çıkmış ve hayvanları otlatmak için meraya götürmüş. Evde kalan diğer aile bireyleri küçük kızın evde olmadığını fark etmişler. Büyük ihtimalle küçük kız da annesinin peşinden ayrılmış. Ancak tüm aramalara rağmen bulunamadı.”DAĞLARDA ARIYORLAR

Evrim’i arama çalışmalarının bütün gece devam ettiğini belirten Köy Muhtarı Ali Güneş, “Askerler sağ olsun buradalar. Diğer arama görevlileri de bütün gece havadan karadan dağları tarayarak arama çalışmalarını sürdürüyorlar. Ben de şu an dağda arama çalışmalarına katılıyorum. İnşallah en kısa zamanda sağ sağlim buluruz. Aile perişan durumda” dedi. 


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı