SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bodrumda ki Uçağın Sırrı Ortaya Çıktı

İstanbul Avcılar da geçtiğimiz günler de yaşanan bir olay ile gündeme gelen uçak ile ilgili olarak gerçekler ortaya çıktı.

Bodrumda ki Uçağın Sırrı Ortaya Çıktı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Mart 2017 - 11:08 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.

Yapılan bilgilendirme de uzun yıllardır kullanılmayan bir binanın bodrum katını depo olarak kiralamak kişi önce bina sahibini aradı fakat ulaşamadı. Daha sonra ise bu kişi iple bağlı olan kapıyı açarak içeri girdiğin de bodrumda bir uçak bulduğunu açıklamıştı. Buna göre yapılan bir diğer açıklama ile birlikte bu uçağın buraya nasıl geldiği kimse tarafından bilinmiyor idi.İstanbul Avcılar da ortaya çıkan bu uçağın ise sırrı ortaya çıktı. Yapılan araştırmalar sonucunda yıllar önce yapılan bir çekiliş ile sahibini bulduğu ortaya çıktı.  Gövde ve kanatlarının ayrı ayrı bulunduğu uçak ise 1989 yılında tercüman gazetesinin yaptığı bir çekiliş ile sahibine ulaştı.  Gazetenin o yıl yapmış olduğu çekilişte ise bu çekilişi yapan isim şarkıcı Sibel Can idi. Buna göre çekiliş gazeteden uçağı kazanan isim ise Sacide Yıldız olmuştu.

Çekilişte uçak kazanan Sacide Yıldız ise daha sonra bu uçağı bir başka isime sattı.  Amatör olarak havacılık ile uğraşan Birol Yağcı ise bir süre kullandıktan sonra o da uçağı bir başka isme satmış.  Uçağın Yağcı tarafından satıldığı isim ise bilinmiyor iken bu uçağın bodruma nasıl geldiği halen akıl karıştırıcı bir halde kafalar da soru işareti olarak duruyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı