SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bu Kadarı da Yok Artık

Ankara da geçtiğimiz hafta yaşananlar adeta şoka uğrattı ve tüm Ankara halkını seferber etti nerede ise.  HVI virüsü taşıdığı ve zihinsle engelli olduğu için gittiği hiçbir hastanede doğum için yardım bulamayan on sekiz yaşında ki genç kız feryatlar içinde yardım istedi. 

Bu Kadarı da Yok Artık
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Mart 2017 - 5:47 'de eklendi ve 364 kez görüntülendi.

Gittiği hastaneler ise kendisinde virüs bulaşma olabilir diyerek on sekiz yaşında ki kızı geri çevirdi.İddiaya göre ise hastaneler yaşının küçük olduğunu ve ayrca zihinsel engelli olması nedeni ile bu doğumu yaptıramayacaklarını iddia ederek bu hastayı geri çevirdiler. Bunu üzerine hastaneler yaptıkları bu geri çevirme sonucunda gen kız ise feryatlar ile yardım istedi. Ardından ise genç kız Hacettepe üniversitesi tıp fakültesi eğitim ve araştırma hastanesi önünde terk edilmiş bir halde bulundu. Bunun üzerine doktorlar yardım ederek doğumu yaptırmak istediler. Doğumhaneye alınan gen kız ise bu sefer doğum pozisyonu aldırılırken herkesi sıkıntıya soktu. Genç kız bir ara ise doğum pozisyonu almak istemediği için hastaneden kaçmaya çalıştı.

Hasta bakıcılar tarafından tekrar doğumhaneye getirilen zihinsel engelli olan genç kız ise bu sefer sakinleştirici bir iğne yardımı ile sakinleştirilerek sezaryen ile doğum yaptırıldı. Genç kız ve bebek ise şimdi hastanede tamamı ile doktor kontrolünde bulunuyor. Duyanların feryat sonucu yardım etmek istediği kız ise saatlerce yardım isteklerini dahi kabul etmemişti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı