SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bu Resmen ‘Hayvanlık’ Bile Değil

Osmaniye de meydana gelen bu olay akıllara durgunluk mu veriyor yoksa yumrukları mı sıktırıyor belli değil. Henüz yedi yaşında olan bir kız çocuğuna cinsel istismar nedeni ile bir anne ve sevgilisi tutuklandı.

Bu Resmen ‘Hayvanlık’ Bile Değil
Bu haber Toprak Çınar tarafından 06 Şubat 2017 - 8:55 'de eklendi ve 440 kez görüntülendi.

Cinsel istismar nedeni ile tutuklanan anne ve sevgilisi emniyette verdikleri ilk ifade de bunun olmadığını dile getirse de daha sonra böyle bir şey olduğu ortaya çıktı.
Avukat ve psikolog gözetimi altında ifadeye alınan yedi yaşında ki kız çocuğu önce konuşmak istemese de sonra psikolog yardımı ve desteği ile annesinin fotoğraflarını çektiğini ancak bunu yaparken kendisine bunları doktora göstereceğim dediği ortaya çıktı. Şüpheli olan H.K isimli şahıs da Türk Polisinin ifade alması ile birlikte E.K isimli anne mi artık bilinmez kişiden kızı ile ilgili olarak fotoğraf istediğini açıkladı. Osmaniye de meydana gelen bu olay 29 yaşındaki anne E.K yedi yaşında bulunan kızının cinsel organının fotoğrafını çekip ilişki kurduğu erkek arkadaşı 31 yaşında ki H.K isimli şahsa gönderdiği ortaya çıktı.
Şikayet üzerine ise kadın ve ilişki kurduğu erkek arkadaşı Çocuğun cinsel istismarı ve aynı zaman da müstehcenlik suçlarından dolayı tutuklandı. Yazarken dahi mide bulandıran bu olay umarız gerçekten adalet ile çözülür. Olay da ilk verilen ifadede olmadığı yönünde olsa da çocuğun alına ifadesi ile birlikte olayın gerçekten yaşandığı ortaya çıktı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı