SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bu Söz Onun Başını Yaktı

İstanbul da yaşana bu olayda henüz 25 yaşında ve üç yaşında bir erkek çocuğuna sahip olan baba eşi tarafından mahkemeye verildi. Onu başını yakan söz ise ‘’Oğlumun İçtiği Şeylerden Aldık’’ sözü oldu. İstanbul da uyuşturucu almaya 3 yaşında ki oğlu ile birlikte giden 25 yaşında ki G.T isimli şahıs eşi tarafından şikayet edildi.

Bu Söz Onun Başını Yaktı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Şubat 2017 - 11:00 'de eklendi ve 401 kez görüntülendi.

İstanbul da uyuşturucu almaya 3 yaşında olan oğlu birlikte giden 25 yaşında ki G.T isimli şahıs eşi tarafından evine bakmıyor ve evini geçindirmiyor evinin parasını çocuğunun rızkını uyuşturucu ile harcıyor gerekçesi ile şikayet edildi. Eşinin derhal polis ekiplerine gitmesi üzerine 25 yaşında ki G.T isimli şahıs mahkemelik oldu. Polise Başvuran E.T isimli kadın polise ise eşinin uyuşturucu kullandığını ve kendisine her akşam psikolojik olarak baskı uyguladığını iddia etti. G.T isimli şahsın evine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmediğini ve biriktirdiği harçlıklarını uyuşturucu almak için sürekli olarak elinde aldığını ileri süren kadın son tartışmamızdan sonra üç yaşında bulunan oğlumu da alıp evden çıktı dedi.

Geri geldiklerinde ise şok oldum oğlum direkt olarak bana gelip babasının içtiği şeylerden aldıklarını söyledi. Bende derhal eşimin pantolon ceplerine baktım ve uyuşturucu hapları buldum. Polise ifade veren G.T isimli kişi ise uzun süre boyunca kullanmadığını ancak son dönemlerde tekrar kullanmaya başladığını ifade etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı