SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bunlar Normal ‘’İnsanlık’’ Hareketi ‘’ Değil’’

Muğla Milas’ta yaşanan bu olay adeta insanları çileden çıkaracak cinsten oldu. Muğla Milas ilçesinde bir mahallede toplam olarak 15 adet kedi ve köpek ölü olarak bulundu. Hem de yerde kanlar içinde. Mahalle sakinleri bu köpeklerin içinde sahipli olanlarında bulunduğunu ve iki üç gündür bu hayvanların kimisinin zehirlenerek kimisinin ise başkabir şekilde öldürüldüğünü ifade etti.

Bunlar Normal ‘’İnsanlık’’ Hareketi ‘’ Değil’’
Bu haber Toprak Çınar tarafından 17 Şubat 2017 - 13:00 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

Muğla Milas ilçesin de yaklaşık iki gündür kedi ve köpekler kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zehirlenerek ya da başka türlü katlediliyor. Mahalle de bulunan hayvanların yaklaşık iki gündür öldürüldüğünü ifade eden mahalle sakinleri bu yapılan ‘’insanlık’’ değil ifadelerini kullandı. Muğla Milas’ın bahçeli evler mahallesinde iki gündür yaşanan bu olaya karşılık vatandaşlar artık isyan etti. İki gündür toplam da 15 kedi ve köpek öldürüldü demek olmaz resmen birileri tarafından infaz edildi. Mahalle sakinlerinde biri olan 65 yaşında ki Adem Özer yaklaşık beş yıldır baktığı ve Reis ismini verdiği köpeğinde zehirlendiğini ifade etti.

Ayrıca Adem Özer mahalle içerisin de iki günde 15 kedi ve köpeğin ölmesi hiçbir rastlantı olamaz bu resmen bir katliam ve infazdır bunlar insanlık dışı hareketler bu hayvanların hiç kimseye zararı yoktu dedi. bu hareketi normal bir insan yapamaz bu insanlık ve vicdan dışı bir harekettir bundan sonra olayı takip edeceğiz dedi.Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA