SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Büyük Resmi Görmeyenler Konuşmasın

Başbakan yardımcısı ve hükümet sözcüsü olan Numan Kurtulmuş anayasa değişikliğ ve referandum süreci ile ilgili olarak açıklama yaptı. Kurtulmuş Büyük resmi görmeyenlerin Türkiye üzerinde söyleyecek sözleri olamaz dedi. yarıca İnşallah Türkiye bundan sonra çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir dedi.

Büyük Resmi Görmeyenler Konuşmasın
Bu haber Toprak Çınar tarafından 14 Şubat 2017 - 9:28 'de eklendi ve 458 kez görüntülendi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş Anayasa değişikliği kanuna yönelik olarak Demokrasinin standartlarını düşürecek bir teklif değildir bu sebep ile Türkiye de demokrasinin standartlarını daha düşük bir hale getirecek yasama vazifesini görecek, yasa çıkaracak, aynı zamanda yürütme de kendi vazifesini görecektir. Numan Kurtulmuş Büyük Medya buluşması etkinliğinde Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen radyo ve televizyon temsilcileri ve çalışanları ile bir araya geldi. Yapmış olduğu konuşma da 13 Şubat Dünya Radyocular Gününü de kutlamayı unutmadı. Kurtulmuş her ne kadar basın özgürlüğü yok bu ülke de yaygarası yapanlar olsa da bunu göstermek bazı spikerleri işinden edenler olsa da bu ülke de basın özgürlüğü vardır dedi. Basın özgürlüğü olmasa idi 15 Temmuz gibi bir olayın altından nasıl çıkabilirdik ifadelerini kullandı.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Anayasa Değişikliğine yönelik olarak ise şu sözleri kaydetti. Kurtulmuş biz üstümüze düşeni yaparak gerekçelerini ve maddelerini bu millete anlatacağız bu millette 15 Temmuz günü yaptığı gibi kendi iradesi ile ya evet ya da hayır diyecektir dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı