SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Canikli Tarafından Savaş Uçağı Açıklaması

Başbakan yardımcısı Nurettin Canikli tarafından Hatay da düşen savaş uçağı ile ilgili olarak bir açıklamada bulundu.

Canikli Tarafından Savaş Uçağı Açıklaması
Bu haber Toprak Çınar tarafından 06 Mart 2017 - 6:38 'de eklendi ve 247 kez görüntülendi.

Canikli uçağın hangi görev kapsamında buralarda bulunduğu ve hangi netice ile bu topraklar üzerinde uçtuğu anlaşılınca olay ile ilgili olarak daha kapsamlı bir açıklama yapılacağını de belirtirken aynı zaman da net bir detay ve bet bir sonuç elde etmeden yorum yapmak veya girişimde bulunmak olumsuz olur dedi.Başbakan Yardımcısı Canikli yaptığı konuşma da bir önemli detay olarak savaş uçağı ile ilgili olarak önemli bilgilerin önümüzde ki günlerde kesin bir netlik kazanması bekleniyor. Ancak bundan sonra net bir açıklama yapılabilir dedi.  Hatay Valiliğine yaptığı ziyaret sonrasında bu bilgileri veren Nurettin Canikli cümlelerine devam etti.  Canikli aynı zaman da Pilotun hastanede tedavi altında olduğunu ve tedavisinin halen devam ettiğini belirtti.  vücudundan kırıklar olan pilotun da iyileşmesi ile birlikte olayın daha da net bir hal alacağı bellidir ifadelerine yer verdi.

Canikli Dün 19:55 gibi Hatay Antakya ilçesi Yaylacık mahallesi Diklitaş mevkiine düşen ve menşei henüz belli olmayan savaş uçağı ile ilgili olarak çalışmaların tüm hızı ile devam ettiğini ancak önemli bir oldu veya bulgu olmadan henüz hiçbir net bir bilgi olmadan kesinlikle bir açıklama yapılamayacağını dile getirdi. Canikli önümüzde ki günler de emin olun net bir açıklama yapılacaktır dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı