SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cenazeye Giderken Kendi Öldü

Cenaze evine taziye ziyaretine giderken kendisi hayatını kaybetti.  Balıkesir Burhaniye ilçesinde meydana gelen olayda eşi ile birlikte akrabalarına taziye ziyaretine giderken kendisi yaptığı kaza sonucu hayatını kaybetti. 

Cenazeye Giderken Kendi Öldü
Bu haber Toprak Çınar tarafından 01 Mart 2017 - 7:25 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.

Kazanın ise henüz hangi neden ile olduğu bilinmez iken tahminlere göre fazla hız sonucunda direksiyon hakimiyetini kaybetme olduğu tespit edildi.Balıkesir’in Burhaniye ilçesin de meydana gelen kaza da bir kadın eşi ile birlikte akrabalarına taziye ziyaretine giderken kendisi yapmış olduğu kaza da hayatını kaybetti.  Yola çıkan çiftin başka bir araç ile çarpışması sonucunda  bir kişi ölürken aynı zamanda dört kişide hayatını kaybetti.  Alınan bilgilere göre olay yerinden gelen bilgilere göre ise 64 yaşında ki Şerif Ali Benli isimli kişini kullandığı 10 RC 124 plakalı araç Çanakkale İzmir karayolu üzerinde Burhaniye Ören kavşağı civarında Murat Eskici isimli kişinin kullandığı 34 GM 4847 plakalı araç ile çarpıştı.  Kazada ise sürücü Şerif Ali Benli ile eşi Cemile Benli bulundukları araç içerisinde sıkıştılar.  Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri ve çok sayıda 112 acil sağlık ekipleri geldi.

Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri ve polis ekipleri hemen İtfaiye desteği çağırarak araçta sıkışan iki kişiyi çıkardılar. Fakat olay yerinde yapılan tespit sonucunda Cemile Benli isimli kişinin hayatını kaybettiği ortaya çıktı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı