SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cesedi Çocuğuna Bir Filmmiş Gibi İzletti

Adana ili içerisinde yer alan Seyhan Nehri’nde bir tane erkeğin cesedi bulundu. Bir tane babanın 3 – 4 yaşlarında olan çocuğuna bu cesedi film izletir gibi izletmiş olması ise herkesi dehşete düşürdü.

Cesedi Çocuğuna Bir Filmmiş Gibi İzletti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 26 Şubat 2017 - 18:00 'de eklendi ve 292 kez görüntülendi.

Adana ili içerisinde yer alan Seyhan Nehri’nde bir tane erkeğin cesedi bulundu. Bir tane babanın 3 – 4 yaşlarında olan çocuğuna bu cesedi film izletir gibi izletmiş olması ise herkesi dehşete düşürdü.Edinilmiş olan bilgiye göre ise, Seyhan ilçesinde yer alan Şehit Duran Mahallesinde, Regülatör Köprü ayağı içerisinde temizlik gerçekleştiren Adana Büyükşehir Belediyesi’nin nehir temizliğinde görevli bulunan çalışanlar, bir tane ceset gördü. Haber verilmesinin üstüne olay yerine gelmiş olan polis ekibi, cesedin nehirden çıkartılabilmesi için sualtı polislerinden yardım istedi.

Bu esnada, çevrede yer alan vatandaşlar, yoldan geçmekte olan sürücüler cesedi görmek amacıyla adeta birbiri ile yarıştı. Cesedi görmeyi isteyen kadınlar ile birlikte erkekler, yaşlılar, gençler ve çocuklar bütün herkes köprü kenarında yer alan tel örgünün etrafında çok uzun kuyrukları oluşturdu. Bir kişi de 3-4 yaşlarında olan çocuğu ile tel örgünün yanına gelip cesedi oradan izlemeye başladı. Baba sonrasında, çocuğu cesedi göremediği için önce onu kucağında alarak izletti daha sonrasında ise tel örgülerden tutmasını sağlayıp cesedi öyle gösterdi. Bazı vatandaşlarda bu anları cep telefonları ile görüntüledi.

Bir zaman sonra gelen sualtı polisleri nehre girerek cesedi temizlik görevlilerinin kayıklarına kadar getirdi. Bu esnada cesedi görmeyi isteyen vatandaşların birbirlerinin üstüne çıktıkları görüldü. Erkek cansız bedeni daha sonrasında kayık ile kıyıya çıkartılıp burada bir inceleme gerçekleştirildi. Ceset sonrasında otopsi yapılmak amacıyla adli tıp kurumunun morguna götürüldü. Gerçekleştirilen ilk incelemede ise ceset üstünde darp ile birlikte kesici ve de delici silah yaralanmalarına rastlanmamış olduğu saptandı.Polis ekipleri cesedin kimliğinin belirlenmesi amacıyla da bir çalışmayı başlattı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA