SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

CHP, Yapılacak Reklam ve Mitingleri Belirledi!

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleşen Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.

CHP, Yapılacak Reklam ve Mitingleri Belirledi!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 27 Şubat 2017 - 17:53 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleşen Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.Alınan bilgiye göre, yaklaşık 4 saat süren toplantıda, CHP’nin referandum kampanyasıyla ilgili çalışmalar ele alındı. Profesyonel reklam şirketlerinin kampanya görsellerine ilişkin sunum yaptığı toplantıda, MYK üyelerinin görüş ve önerileri alındı.Anamuhalefetin mart ayının ilk haftası itibariyle ‘Hayır’ kampanyasına hız vermesi bekleniyor. Toplantıda ‘Evet’ ve ‘Hayır’ diyen seçmenlerin analizi de yapıldı. ‘Evet’ diyenlerin referanduma ‘Parti yarışı’ olarak baktığı savunuldu. CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun da toplantıda “Mitingler olur ama bire bir anlatmak önemli. Örgütlerin tamamının çalışması gerekiyor” dediği belirtildi.

Toplantıda, CHP’nin referandum sürecinde kullanması için “Geleceğimiz için hayır” sloganının ön plana çıktığı öğrenildi. CHP’nin, kampanyada çocuk ve gençlere daha çok yer vermeyi planladığı, görsellerin bu yönde hazırlandığı belirtildi. Dış politika, seçim güvenliği ve gençlerin referanduma katılımı konusunda sunumların yapıldığı toplantıda, Yunanistan’la son dönemde yaşanan gerginlik değerlendirildi.

Öte yandan ilk mitingin ulusal egemenlikten ilk kez söz edilen ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Amasya Tamimi’nde “Milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararlılığı kurtaracaktır” sözünden yola çıkılarak Amasya’da yapılacağı öğrenildi.Ayrıca Kılıçdaroğlu’nun Mart ayının sonuna doğru AKP Hükümeti’nin referandumda özellikle milliyetçilere mesaj olarak Kandil’e gireceğini; bayrak dikeceğini söylediği, ancak Kandil’in boşaltıldığını, PKK’nin başka bölgelere geçtiğini dile getirdiği öğrenildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA