SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Ciğerlerimiz Yanıyor

Gün Geçmiyor ki güzel ülkemizin herhangi bir yerinde bir yangın haberi ile uyanmadan hayata devam edelim. Bu kez yangın haberi Mersin de koruma altında bulunan delta ile Göksu nehri kenarında alevler yükseldi. Mersin Silifke ilçesinde gerçekleşen bu yangın ise adeta kontrol altına alınmada bayağı zor bir süreç yaşattı.

Ciğerlerimiz Yanıyor
Bu haber Toprak Çınar tarafından 17 Şubat 2017 - 13:30 'de eklendi ve 379 kez görüntülendi.

Çok sayıda kuş türü ve bitki çeşidine ev sahipliği yapan, koruma altındaki Göksu Deltası ile Göksu Nehri kenarında yangın çıktı. Yangınının çıkış nedeni henüz bilinemez iken bu yangın kontrol altına almak bayağı uzun sürdü çünkü yangına müdahale edilemedi. Çevrede bulunan vatandaşlar tarafında her ne kadar yangına müdahale edilmeye çalışılsa da olay başarılamadı. Hemen itfaiye ekiplerine haber verildi. Fakat olay yerine gelen itfaiye ekipleri de yangına müdahale edemdi. Bunun sebebi ise yangın yaşandığı deltanın tamamı ile bataklık olması ve arazi koşullarının elverişsiz olması olarak belirtildi. Alınan bir diğer bilgiye göre ise deltanın bulunduğu Kurtuluş mahallesinin alt kısmın da henüz belirlenemeyen bir neden ile yangının çıktığı belirtildi.

Yangının yaşandığı Göksu Deltası ve Göksu Nehri kenarında yangın bittikten sonra ortaya çıkan görüntü ise tam bir fiyasko olarak karşımıza çıkıyor. Şu ana kadar yapılan belirlemelere göre yaklaşık olarak 50 dönüm gibi bir sazlık arazinin zarar gördüğü ve çok sayıda hayvan türünün de yaşamını yitirdiği belirlendi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA