SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cinsel İstismardan Açığa Alındı

Başkent Ankara da bir okul müdürü olan S.K öğrencilerine cinsel olarak istismar da bulunduğu gerekçesi ile açığa alındı.

Cinsel İstismardan Açığa Alındı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 14 Şubat 2017 - 13:11 'de eklendi ve 436 kez görüntülendi.

Başkent Ankara’nın Haymana ilçesin de bulunan bir okulun müdürü S.K isimli şahıs öğrencilerine cinsel istismarda bulunduğu gerekçesi ve şikayetleri ile açığa alındı. Valilik ise konu ile ilgili olarak açıklama yaparken iftira attıkları gerekçesi ile bir öğretmen ve iki öğrenci de gözaltına alındı.
Ankara Valiliği uzun bir süre önce Haymana ilçesinde bir okul müdürü olan S.K isimli şahsın öğrencilerine cinsel istismar da bulunduğuna yönelik olarak yapılan şikayetler sonucunda açığa almış ve müdür hakkında soruşturma yapıldığını açıklamıştı. Ankara Valiliği yine aynı olay ilgili olarak açıklama yaptı. Ayrıca bu olay ile ilgili olarak adli ve idari soruşturmanın başlatıldığını ve daha derin bir şekilde incelenceğini bir eğitim yuvası olan okullarda hele ki bir idari eğitmenin bunu yaptığı ortaya çıkarsa gereken en fazla cezai işlem için elinden geleni yapacağını açıkladı. Bir diğer husus olarak ise soruşturma esnasın da okul müdürü S.K isimli şahsa iftira attıkları gerekçesi ile bir öğretmen ve iki öğrenci olmak üzere 3 kişini açığa alınmış olması oldu.
Ankara Valiliği bir süre önce bazı basın mensupları Haymana ilçesinde bir okul müdürünün öğrencilere cinsel istismarda bulunduğuna yönelik haberleri bulunmakta. Konuya ilişkin olarak her türlü adli ve idari işlem yapılmaktadır ifadelerine yer verdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı