SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Çok Düşünceli Hırsızlar

Ankara da dün gece yarısı yaşanan hırsızlık vakası saniye saniye kameralara yansırken olay da ortaya çıkan görüntüler ise bunlar ne düşünceli hırsız dedirtti.

Çok Düşünceli Hırsızlar
Bu haber Toprak Çınar tarafından 09 Mart 2017 - 11:39 'de eklendi ve 283 kez görüntülendi.

Hırsızlar iş yerinde hırsızlık yaptıktan sonra çıkarken resmen kendi dükkanlarından çıkar gibi birde kapıyı kapatarak çıktılar. Özellikle de kapanıp kapanmadığını kontrol ederek bunu yaptılar.Ankara da yaşanan bu olay da ise olayın gerçekleştiği yer Yenimahalle ilçesi İvedik organize Sanayi Bölgesinde oldu.  Edinilen bilgilere göre ise camlardan bakarak içeride araç olup olmadığını tartan hırsızlar bunun sonucunda içeride gözlerine kestirdikleri araç var ise dükkanlara giriyorlar.  Sıra ile dükkanlara bakan hırsızlar levye kırdıkları kapı kilidinden sonra içeriye girerek tamir için bulunan bir aracı ve birkaç parça eşyayı alarak olay yerinden uzaklaştılar. Ayrıca olay da ise en çok dikkat çeken detay olarak hırsızların işlemi yaptıktan sonra dükkanın kapsını kapatarak olay yerinden uzaklaşmaları oldu.  Ayrıca bu kadar düşünceli olan hırsızların bir gece içine işlediği tek vukuat olarak da kalmadı.

Ankara Yenimahalle İvedik organize sanayi de gerçekleşen bu hırsızlık vakasının ilk olmadığını bundan önce birkaç kez olduğunu belirten esnaf olaydan daha çok kapının kapatılarak çıkılması ilginç geldi dedi. Hırsızlar ise çaldıkları bu araç ile aynı gece başka dükkanları da soymayı başardı. O araba aynı gece başka hırsızlık vakalarında da kullanıldı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı