SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Çöp Depolama Alanı İçin 130 Milyon Lira

Ordu Büyükşehir belediyesi tarafından açıklana proje tam olarak 130 milyon lira tutarında olduğu belirtilirken tam 32 yıl boyunca çöp depolama alanı olarak kullanılan bu bölgenin yapılan proje maketi ile dönüşeceği şekli görüldüğünde adeta değişimin hası dedirtiyor.

Çöp Depolama Alanı İçin 130 Milyon Lira
Bu haber Toprak Çınar tarafından 28 Şubat 2017 - 9:56 'de eklendi ve 283 kez görüntülendi.

 Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz tarafından makamın da gazetecilere yapılan açıklamada 32 yıl boyunca çöp depolama alanı olarak kullanılan alana büyük bir mega proje yapılacağı açıklandı. Yapılacak mega projeye göre ise 32 yıldır çöp dökülen Durugöl mahallesinde ki araziye belediye olarak bir mega projeyi daha hayata geçirme kapsamında 130 milyon lira maliyetinde olan Melet Park projesi hayata geçiriliyor.  Durugöl mahallesinde Melet ırmağı kenarında olan bu boş alanın 32 yıl boyunca çöp depolama alanı olarak kullanıldığını ve kısa süre bir süre önce rehabilitasyon çalışmalarının başladığını belirten Başkan Enver Yılmaz rehabilitasyon çalışmaları bittiği anda Melet Park projesinin hayata geçeceğini ifade etti.

Başkan Enver Yılmaz 32 yıl boyunca Altınordu beldemiz de resmen çöp depolama ile çöp dağları oluşturdular bizde bu güzel Irmak kenarını değerlendirmek adına kısa bir süre önce rehabilitasyon çalışmalarına başladık ifadelerini kullandı. Buna göre Başkan Enver Yılmaz bu çalışmalar kapsamında uzun bir süreden bu yana üzerinde çalışılan Melet Park projesinin hayata geçeceğini ve bunun için de ellerinde geleni yapacaklarını ifade etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı