SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale’de!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale 18 Mart Stadyumunda vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çanakkale’de!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 18 Mart 2017 - 17:09 'de eklendi ve 404 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale 18 Mart Stadyumunda vatandaşlara hitap etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi değiştiren zaferin anma töreninde yaptığı konuşmada dünyaya önemli bir mesaj verdi.Törende Hollanda’da Türkiye Büyükelçiliği’ne sokulmayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hemen solunda oturdu.

18 Mart Stadyumu’ndaki törenlerde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk milletinin vatan söz konusu olduğunda gözünün hiçbir şeyi görmediğine işaret ederek, “15 Temmuz’da sokaklara, meydanlara inip, darbecilerin karşısına aslanlar gibi dikilen bu milletin önünde kim durabilir? Şahadeti göze alanların elde edemeyeceği hiçbir zafer yoktur. Korkaklar zafer anıtı dikemez. Milletimiz cesaretini 15 Temmuz’da F16’lara, tanklara, helikopterlere, silahlara karşı gösterdi. İşte bu millete, bu gençliğe karşı şükran borcumuzu ödemek için 14 yıldır gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık, çalışıyoruz. Türkiye’yi 14 yılda 3 kat büyüterek geri kalmışlık zincirini kırdık. Şimdi hedefimiz, Türkiye’yi dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri haline getirmektir” dedi.Erdoğan öte yandan idam tartışmalarına da değindi.Erdoğan ”O gece dökülen kanın sorumlusu, silah arkadaşlarına kurşun sıkan kim? O katiller ve destekçileri hakettikleri cezayı alacaklar. Merak etmeyin, 16 nisan’dan sonra parlamento inşallah onlarla ilgili idam talebinizin de gereğini yapacaktır. George, Hans ne diyecek? Bunların hiçbirisi bizi ilgilendirmez. Halk ne diyecek, hak ne diyecek bizi bu ilgilendirir.” sözlerinde bulundu.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı