SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’da Halka Hitap Etti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreni için geldiği Elazığ’da, İstasyon Meydanı’nda toplanan onbinlerce kişiye hitaben konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’da Halka Hitap Etti!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 18 Şubat 2017 - 20:11 'de eklendi ve 419 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreni için geldiği Elazığ’da, İstasyon Meydanı’nda toplanan onbinlerce kişiye hitaben konuştu.Referandum ile ilgili açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan birlik çağrısında bulunarak ‘CHP’ye gönül veren kardeşlerim hatta HDP’ye gönül veren kardeşlerim gelin bu beraberlikte birleşelim’ dedi.Bugün saat 11.50’de Elazığ’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 13.30 sıralarında İstasyon meydanında düzenlenen toplu açılış törenine katılıp, halka hitap etti. Erdoğan’ın konuşma yapacağı alanda Türk bayrakları yer aldı. Kalabalığı sık sık Rabia işareti ile selamlayan Erdoğan, yapılacak olan şehir hastanesine İzmir’de teröristlerin adliye saldırısına canı pahasına direnen polis memuru ’Şehit Fethi Sekin’ adının verileceğini söyledi.

Türkiye’nin içeride ve dışarıda, her biri gelecek için hayati öneme sahip pek çok saldırıya karşı tarihi bir mücadele yürüttüğüne dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Suriyeli meselesi, sadece bu ülkenin vatandaşlarının meselesi olması haricinde bizim meselemizdir. Irak meselesi bizim meselemizden. Bütün bu coğrafyada yaşanan her mesele bizim meselemizdir” dedi.Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın içinde bulunduğu otobüsün belediyeden ayrıldığı sırada kaza meydana geldi. Kazada bir koruma memuru otobüsün altında kalarak yaralandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan otobüsten inerek duruma müdahale etti. Erdoğan, kaza sonrası koruma memurunun başından uzun süre ayrılmadı. Yaralanan koruma memuru hastaneye kaldırıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA