SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’te!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’da düzenlenen toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’te!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 19 Şubat 2017 - 20:54 'de eklendi ve 386 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’da düzenlenen toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’te 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda, yapımı tamamlanarak hizmete alınan eserlerin toplu açılış törenine katıldı. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle milletvekili sayısının 600’e çıkacağına dikkat çeken Erdoğan, geçmişte tek partili, CHP döneminde de Meclis’in iki kamaralı olduğunu ve milletvekili sayısının 600 olduğunu bildirdi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 milyar 633 milyon liraya mal olan 261 yeni eserin toplu açılış törenine katılmak üzere Gaziantep’e geldi. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda halka hitap eden Erdoğan’ı, Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek, Veysi Kaynak, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, milletvekilleri ve kent protokolünün de bulunduğu yaklaşık 25 bin kişi dinledi. Konuşmasına geçen 20 Ağustos’ta 56 kişinin öldüğü canlı bomba saldırısının ardından 28 Ağustos’ta taziye için geldiğini hatırlatarak başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör eylemleri ve 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanlara rahmet, gazilere şifa dileyerek başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerin, 15 Temmuz gecesinde tankların, F-16’ların, bomba yağdıran helikopterlerin karşısında durarak kendilerini ispat ettiklerini, o gece en modern silahlar karşısında şehadete yürüyen gençlerin olduğunu anımsattı.Recep Tayyip Erdoğan, 2. Dünya Savaşı sonrası benzer şartlarda kalkınma yarışına girilen ülkelerin bugün Türkiye’nin çok önünde bulunduğunu, Türkiye’nin siyasi çekişmelerle, darbelerle, ekonomik krizlerle çok zaman kaybettiğine işaret etti.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA