SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cumhurbaşkanı Erdoğan Halka Hitap Etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Valiliği önünde düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan en son 4 Haziran 2015 tarihinde Manisa’ya gelerek vatandaşlarla buluşmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Halka Hitap Etti!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 24 Şubat 2017 - 20:39 'de eklendi ve 376 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Valiliği önünde düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan en son 4 Haziran 2015 tarihinde Manisa’ya gelerek vatandaşlarla buluşmuştu.Toplu açılışlar için Manisa’ya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Manisa’da yapımı tamamlanan ve açılışa hazır hale gelen değeri yaklaşık 219 milyon 407 bin lira olan 70 tesisin açılışını yapmak üzere Manisa’ya geldi.

Açılışı gerçekleştirilecek eserler arasında, eğitimde 145 derslik, 620 öğrenci kapasiteli pansiyon, 200 öğrenci kapasiteli erkek öğrenci yurdu, bir spor salonunun bulunduğunu belirten Erdoğan, sağlık alanındaki yatırımlar hakkında bilgi verdi. TOKİ’nin altyapı ve çevre düzenlemeleriyle birlikte 141 konutu, AFAD’ın 34 dersliği ve Soma Akşemsettin Camisi’ni tamamladığını, belediyelerin spor tesislerini, sağlık ocaklarını, çevre düzenlemelerini, çeşitli hizmet binalarını şehre kazandırdığını bildiren Erdoğan, özel sektörün zeytincilik, sütçülük, soğuk hava depoculuğu, alabalık, gübre, kuruyemiş gibi alanlarda gerçekleştirdiği yatırımları da hizmete açtıklarını söyledi.

Vatandaşlardan gelen idam talepleriyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İdam talebi parlamentoya gelecek. Parlamentodan geçtiği anda bana geldiği anda ben bunu onaylarım. Bir sıkıntı anayasa değişikliği gerekiyor. Ayın 16’sı bunun işareti olacak. Gerekirse bunun için de bir referandum yapabiliriz.” dedi.Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararlı olacaklarını vurgulayarak “Biz bugüne kadar beşer planında hiçbir gücün önünde eğilmedik. Sadece Allah’ın huzurunda eğiliriz.” sözlerinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA