SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cumhurbaşkanı Erdoğan Startı Kahramanmaraş’ta Verdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ağustos 2014 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 72 oy aldığı Kahramanmaraş’ta referandum sürecini başlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Startı Kahramanmaraş’ta Verdi!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 17 Şubat 2017 - 19:47 'de eklendi ve 361 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ağustos 2014 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 72 oy aldığı Kahramanmaraş’ta referandum sürecini başlattı. Erdoğan idam sloganları üzerine parlamentodan bana geldiğinde bunu onaylamak benim boynumun borcu dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği referandumu için ilk mitingini, aynı zamanda toplu açılış töreni için geldiği Kahramanmaraş’ta yaptı.

Erdoğan, öğle saatlerinde geldiği kentte cuma namazını kıldıktan sonra Müftülük Meydanı’nda düzenlenen toplu açılış törenine katıldı. Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bakanı Bülent Tüfenkci, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, milletvekilleri ile protokol üyelerinin de katıldığı törende alanı dolduranlara hitap eden Erdoğan, yeni Cumhurbaşkanlığı sistemini anlattı ve 16 Nisan’da ‘Evet’ çağrısında bulundu.

Alanı dolduran kalabalığı kentte ‘kardeş’ ve ‘ağabey’ anlamında kullanılan ‘Edeler’ diye seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kendi başına direnerek kurtulduğunu hatırlattı ve kahramanlığını isminde tescillendirerek Türkiye’nin sigortasının garantisi olmayı başardığını ifade etti.Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı sisteminin belediye başkanlığından bu yana savunup ısrar ettiği reform olduğunu belirtti.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı konuşmada seçilme yaşını önce 25’e şimdi ise 18’e indirdiklerini anlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, batıda da seçilme yaşının 18 olduğuna dikkat çekti. Son günlerde eski Türkiye’nin bugünden daha iyi olduğunun söylendiğini belirtti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sırada alandan yükselen ‘İdam isteriz’ sloganına; “Benim kanaatimi biliyorsunuz. Hedef ilk olarak 16 Nisan’da ‘Evet’ oylarını halletmek” şeklinde karşılık verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA