SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Avrupa’ya Sert Tepki!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Denizli’de toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Avrupa’ya Sert Tepki!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 24 Mart 2017 - 19:22 'de eklendi ve 554 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Denizli’de toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu.Burada bir konuşma yapan Erdoğan’ın hedefinde yine Avrupa vardı. “İşte Avrupa… Almanya’da, Hollanda İsviçre, Belçika’da demokrasi mi var? Bunlarda özgürlük adına inanç özgürlüğü adına bir şey yok” diyen Erdoğan, Sabah gazetesinin Avrupa baskısına Avrupa Parlamentosu tarafından yasak getirilmesini hatırlattı. Avrupa ülkelerinin Nazi benzetmesine yönelik tepkilerine yanıt veren Erdoğan, “Hani sizde basın özgürlüğü vardı? Tayyip Erdoğan’a diktatör de o Nazi deyince rahatla. Size rahat olmayacak. Siz Tayyip Erdoğan’a diktatör dedikçe Tayyip Erdoğan da size nazi ve faşist diyecek” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Federal İstihbarat Teşkilatı (BND) Başkanının, “15 Temmuz darbe teşebbüsünün arkasında FETÖ’nün bulunduğuna ikna olmadığına” yönelik açıklamasına da sert tepki gösterdi: “Almanya’nın istihbarat başkanı açıklama yapıyor. Bu olayların arkasında bir terör örgütü olarak FETÖ’yü görmedik diyor. Şunlara bak ya. Sen ne anlarsın FETÖ’den terör örgütü olup olmadığından. Sen kimsin ya. Haddini bil. Almanya’nın en üst düzeyinde olanlar diyor ki; ben söylemiyorum sen söyle. Kime kötülük yaparsanız karşılığını bulursunuz.” İdam cezasının parlamentodan geçmesi durumunda onaylayacağını da yineleyen Erdoğan, “Biz Avrupa Birliği ne der diye bakmayız” ifadesini kullandı. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA