SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Srebrenitsa Katliamı Açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Tıp Bayramı programında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Srebrenitsa Katliamı Açıklaması!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 14 Mart 2017 - 20:23 'de eklendi ve 257 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Tıp Bayramı programında konuştu.Burada önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, Hollanda ile yaşanan krize de değindi.Hollanda’ya Srebrenitsa Katliamı göndermesi yapan Erdoğan, “Savaşta bile sağlık görevlilerine ateş açılmaz. Ha Hollandalı gibi olursa açar, onu da söyleyeyim. Biz Hollanda’yı ve Hollandalıları Srebrenitsa katliamından tanırız. Onların cibilliyetinin karakterinin ne kadar bozuk olduğunu 8 bin Boşnak’ı orada nasıl katlettiklerinden tanırız, bunları iyi biliriz. Kimse bize medeniyet dersi vermesin. Medenilik dersi vermesin. Bu milletin alnı aktır ama onların alnı kapkaradır” diye konuştu.

Bazı Avrupa ülkelerinin ırkçı ve faşist partilerin oyuncağı haline döndüğünü söyleyen Erdoğan, “Viyana Sözleşmesi Hollanda tarafından ayaklar altına alınmıştır. Çıkmış Almanya’nın şansölyesi ‘Hollanda’nın yanındayım’ diyor. Yahu senin ondan zaten farkının olmadığını biliyoruz. Başka şey de beklemiyoruz. O da atlarıyla itleriyle saldırıyor, sen de atlarınla itlerinle saldırıyorsun” ifadelerini kullandı.Erdoğan, Hollanda’da çarşamba günü yapılacak seçimlere atıfla, “Mesele ne? Yarın orada seçim varmış. İşte bir tane ırkçı, bir tane de şu andaki yönetimde bulunan parti, ikisi yarışıyormuş. Eee? Ben de şimdi buradan Hollanda’ya Almanya’ya sesleniyorum. Türkiye’ye düşmanlık güdenlere, oralardaki tüm yabancılara Müslüman kardeşlerime diyorum ki “Gelin oylarınızı verirken sakın ha bu ikiliye oy vermeyin. Açıkça söylüyorum sakın ha… Her ne kadar hayır kampanyası giden varsa da bu tuzağa düşmeyin.” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA