SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Tepki Gösterdiği O İsim Hakkında Flaş Gelişme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ”Haddini Bil” dediği o kaymakam hakkında karar verildi. Bahçelievler Kaymakamlığı’ndan alınan Mehmet Ali Özyiğit, İstanbul Vali Yardımcısı Vekili olarak görevlendirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Tepki Gösterdiği O İsim Hakkında Flaş Gelişme
Bu haber Hilal Ülker tarafından 23 Ocak 2017 - 17:24 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz gazisinin dosyasıyla ilgilenmediği iddiası üzerine Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit’i eleştirmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarla yapmış olduğu toplantı esnasında isim ve makam belirtmeden eleştirdiği o ismin görev yeri değişti. Özyiğit, İstanbul Vali Yardımcısı Vekili olarak görevlendirildi.Bahçelievler Kaymakamlığı’na ise İstanbul Vali Yardımcısı Osman Ateş görevlendirildi. Osman Ateş vekaleten göreve atandı. Ayrıca Mehmet Ali Özyiğit hakkında soruşturma devam ettiği açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ”Sen Kendini Ne Sanıyorsun Haddini Bil” diye tepki göstermişti.Ak Saray’da düzenlenen 35. Muhtarlar toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz gazisinin dosyasıyla ilgilenmediği gerekçesiyle kaymakama ağır sözlerle tepki göstermişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Sen kendini ne sanıyorsun, haddini bil” diyerek kaymakam Özyiğit’e sert sözlerle yüklenmişti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA