SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cumhurbaşkanı Talimat Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan verdiği talimat ile birlikte yeni yol haritası hazırlayın ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Talimat Verdi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Mart 2017 - 12:31 'de eklendi ve 242 kez görüntülendi.

Erdoğan Türkiye’nin hem medeniye hem de kültür olarak bir birikim ülkesi olduğunu ve bunan bağlı olarak birçok kültürel özelliğimizi öne çıkarmamız gerektiğini ifade ederken bunun ile ilgili olarak yeni bir yol haritası yeni bir plan çizilmesi için talimat verdi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aynı zamanda her konuda siyasetimizin ilk hedefi milli bir şuur milli bir fikir olmaktır. İşte bu neden ile 2023 hedef ve misyonumuzun il teması milli bir çalışma prensibi ve milli bir olgudur ifadelerine yer verdi.  Bunun için ise ülkemizin ne kadar büyük bir kültür medeniyetine sahip olduğunun ve her taşının her karesinin ise ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Buna bağlı olarak milletimize yeni bir kültür jenerasyonu olması amacı ile bizler her daim olduğu gibi bundan sonra milli bir şuur kapsamı için hareket edeceğiz ifadelerini kullanırken asıl talimatı ise kültür alanında oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu talimat ile birlikte hemen kültür çalışmalarına başlanılması için işaret verdiğini de açıkça belirtti. tabiatı kullanmayı ve bunu yok etmek değil korumak anlamında yapmayı bu kapsam da ise genel olarak yapılacak değişim ile yok etmek değil bunu yaşatmak için çalışılması gerektiğini ifadelerinde yer verdi. Kültür alanında yapılacak bu çalışmaların 2023 yılına kadar büyük bir kısmı bitecek inşallah dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA