SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Cumhurbaşkanından Almanya Eleştirisi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde Tokatlılar Gecesi’ne katıldı.

Cumhurbaşkanından Almanya Eleştirisi!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 05 Mart 2017 - 22:40 'de eklendi ve 283 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde Tokatlılar Gecesi’ne katıldı. Almanya ve Hollanda’ya yüklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütleriyle mücadele hakkında açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ı törene gelişi sırasında Kurtuluş Savaşı dönemi Osmanlı askeri kıyafeti giymiş gençler karşıladı.Tokat”tan savaşa katılan “Onbeşlileri” temsil eden ve koridor oluşturan gençler Erdoğan’a “Rabia” selamı verdi. Erdoğan da gençleri aynı şekilde selamladı.Daha sonra büyük bir kalabalığa seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeminde referandum ve ‘evet’ kampanyası yürüten Türk siyasetçilere yasaklar getiren Almanya vardı.

Almanya tarafından alınan küstah karara çok sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Zannediyorlar ki Erdoğan Almanya’ya gelecekti. Ben istersem gelirim. Ve kapıdan da sokmadığınız zaman da dünyayı ayağa kaldırırım.” diye konuştu.Öte yandan referandumada değinen Recep Tayyip Erdoğan ”Kardeşlerim 16 Nisan… Hemen ardından parlamentoda, çünkü bu biliyorsunuz anayasa değişikliği gerektiren bir konu ve bu Meclis’te görüşülüp Meclis’ten idam kararı çıktığı anda, bunu ben onaylarım, bunu onaylarım. Kardeşlerim, ‘George ne der, Hans ne der, Katherina ne der?’ beni o ilgilendirmez. ‘Ahmet ne der, Mehmet ne der, Ayşe, Fatma ne der, Rabbim ne der?’ beni o ilgilendirir. 16 Nisan çok önemli. 16 Nisan bir reform. Yönetimde, sistemde bir reform. Yoksa rejim değişikliği diye bir şey söz konusu değil” sözlerinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA