SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cumhurbaşkanından İsviçre’ye Tepki!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziosmanpaşa’daki toplu açılış töreninin ardından Sancaktepe’deki toplu açılış töreninde de konuştu.

Cumhurbaşkanından İsviçre’ye Tepki!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 26 Mart 2017 - 18:36 'de eklendi ve 594 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziosmanpaşa’daki toplu açılış töreninin ardından Sancaktepe’deki toplu açılış töreninde de konuştu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe’de toplu açılış törenine katıldı. Sancaktepe Meydanını dolduran binlerce vatandaş seslenen Erdoğan, “Nasıl 16 Nisan’ı iple çekiyorsanız, birileri de kabus görüyor, içeride ve dışarıda. İnanın bana ne yapacaklarını şaşırdılar. Kandil’deki terör baronları hemen her gün bir video mesaj yayınlıyor. FETÖ Pensilvanya’dan yayınlıyor. Ne diyorlar ‘evet çıkarsa biz biteriz’ diyorlar. Açıktan ‘hayır’ diyorlar. Sevgili Peygamberimiz; ‘Kişi sevdikleri ile beraberdir’ buyuruyor” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsviçre’nin başkenti Bern’de terör örgütü PKK yandaşlarınca düzenlenen “Hayır” mitinginde kendisini hedef gösteren pankart için, “Kendi ülkesinin cumhurbaşkanına karşı, Avrupa’da terör örgütleri pankartlarla, resmin yanı başına silah koyuyor. Onların solak partileri ile Türkiye’nin oradaki terör örgütü beraber yürüyorlar. Burası İsviçre, Hollanda, Belçika, Almanya. Bunları söyleyince beyefendiler rahatsız oluyor. Siz bizi üzüyor musunuz, üzüleceksiniz. Daha bu işin başı

Kapaklarında terörist güzellemeleri yapan yabancı medya geri durur mu. Gizli niyetlerini ifşa etme pahasına şer cephesi arkasına saf tuttular. Her gün manşetlerinde Türkçe ‘hayır’ çağrısı yapıyorlar. Şu anda kendi solak partileri ile Türkiye’nin oradaki teröristleri bir araya gelip yürüyüş yaptılar. Parlamentoda benim resmimi oraya asıyorlar, yanına silahı da şakağa dayıyorlar. İsviçre parlamentosu ses dahi çıkarmıyor. Dışişleri Bakanlığımız gereken ilişkileri kurmuş vaziyette. Bizler de tabii bunun karşısında gereğini yapacağız. Bunlar dürüst değil” dedi. 

 


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı