SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Cumhurbaşkanlığı Eski Yaveri Tutuklandı!

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan eski Cumhurbaşkanlığı Başyaveri Kurmay Albay Bekir Furkan Özdaban, savcılığın itirazı üzerine tutuklandı.

Cumhurbaşkanlığı Eski Yaveri Tutuklandı!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 15 Şubat 2017 - 19:50 'de eklendi ve 412 kez görüntülendi.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan eski Cumhurbaşkanlığı Başyaveri Kurmay Albay Bekir Furkan Özdaban, savcılığın itirazı üzerine tutuklandı.16 Ocak’ta gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Cumhurbaşkanlığı eski Başyaveri Bekir Furkan Özdaban, savcılığın itirazı üzerine tutuklandı.Kurmay Albay Bekir Furkan Özdaban isimli eski Cumhurbaşkanlığı Başyaveri 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin ardından FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınmış ve Ankara’ya getirilmişti. Jandarma’nın gözaltına aldığı Özdaban’a yurtışı yasağı getirilerek serbest bırakılmıştı. Savcılığın itirazı üzerine FETÖ soruşturması kapsamında tekrar tutuklandı.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan eski Cumhurbaşkanlığı Başyaveri Kurmay Albay Bekir Furkan Özdaban, savcılığın itirazı üzerine tutuklandı.11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ve kısa bir süreliğine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da Başyaverliğini yapan Özdaban, 7 albayla beraber 16 Ocak’ta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gözaltına alınmış ve Ankara’ya getirilmişti.Hakimlikçe sorgulanan Özdaban ve beraberindekiler, yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakılmıştı.Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Özdaban’ın sorgusunun ardından yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakılmasına itiraz etti. Savcılığın itirazı ile gözaltına alınan eski Başyaver Özdaban, sorgulanmasının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA