SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Deniz Baykal: Derinden Yaralandım!

Deniz Baykal, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın Hollanda’daki ziyaretlerinin engellenmiş olmasından dolayı büyük üzüntü duyduğunu bildirdi.

Deniz Baykal: Derinden Yaralandım!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 12 Mart 2017 - 21:56 'de eklendi ve 353 kez görüntülendi.

Deniz Baykal, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın Hollanda’daki ziyaretlerinin engellenmiş olmasından dolayı büyük üzüntü duyduğunu bildirdi.Deniz Baykal şöyle konuştu: “Ben de büyük bir acı ve üzüntü yaşıyorum. Dün maalesef Cumhuriyet tarihimizde maruz kalmadığımız çok büyük yanlıklara haksızlıklara tanık olduk. Türkiye Cumhuriyetinin iki bakanı birisinin uçağının inmesine izin verilmediği için bir ülkeye giremez noktada olduğu için geri çekildi. Diğeri konsolosluğa 30 metre kala durduruldu ve sınır dışı edildi. Olmaz böyle bir şey. Böyle bir olay hepinizi, hepimizi derinden yaralamıştır. Ben kendimi derinden yaralanmış hissediyorum. Türkiye Cumhuriyetinin iki temsilcisinin böyle bir muameleye maruz kaldığına tanık olmak bunu izlemek gerçekten derinden yaraladı beni. O acı ve üzüntü içindeyim” sözlerinde bulundu.

CHP Keçiören İlçe Başkanlığı tarafından Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezinde düzenlenen referanduma hayır kampanyası toplantısına CHP Antalya Milletvekili Deniz Aykal, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, CHP İl Başkanı Adnan Keskin, Demokrat Parti yöneticileri, sendika temsilcileri ve CHP’li ilçe belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı. ‘Türkiye bir kişiden büyüktür’, ‘Terör bataklığına saplanmamak için hayır’, ‘Gelecek için hayır’, ‘Türkiye’nin tapusunu istiyorlar’, ‘Hayır’ dövizlerinin açıldığı toplantıda, program öncesinde CHP Keçiören Teşkilatının oluşturduğu Türkü korosu konser verdi. Türk Bayraklarının açıldığı toplantıda İzmir Marşı söylendi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı