SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Devlet Bahçeli Bursa’da!

MHP lideri Devlet Bahçeli, referanduma 23 gün kala çalışmalarına devam ediyor.

Devlet Bahçeli Bursa’da!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 24 Mart 2017 - 18:58 'de eklendi ve 524 kez görüntülendi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, referanduma 23 gün kala çalışmalarına devam ediyor.16 Nisan’da yapılacak referandum öncesi ‘Evet’ çalışmalarını sürdüren MHP Lideri Devlet Bahçeli, Bursa’nın Yıldırım ilçesindeki Gökdere meydanında partisi tarafından düzenlenen mitinge katıldı. Yaklaşık 10 bin vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen mitingde önemli açıklamalarda bulunan Bahçeli, sözlerine 16 Nisan’da yapılacak referandumunun barışa, huzura, dirilişe milli birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını temenni ederek başladı.Bahçeli, milletin gelecek nesillere güvenli ve güçlü bir Türkiye bırakmak için sorumluluk üstleneceğini vurgulayarak, “Bugüne kadar, 1982 Anayasası’nın 100’ü aşkın maddesinde değişikliğe gidilmiştir. Bugüne kadar da tam 6 kez referandum gerçekleştirilmiştir. Bir yenisi daha önümüzdedir. Türkiye’nin tıkanan hükümet etme sistemi 16 Nisan’da açılmalıdır. Türk milletinin içine çekildiği fiili çıkmaz ve çarpıklık 16 Nisan’da tasfiye edilmelidir.” diye konuştu.

Türkiye’nin mevcut hal ve şartlarda daha fazla mesafe alamayacağını, alsa bile ayakta kalamayacağını, istikrar ve istiklalinin kalıcı olamayacağını kaydeden Bahçeli, “İçinde bulunduğumuz geniş coğrafyaya bakınız. Komşu ülkelerin ağrılı, sancılı, kanlı tükenişine dikkat ediniz. Etrafımız husumet çemberidir. Küresel komplo faal ve acımasızdır. Vahşi operasyonlar Türk-İslam alemini kavramış, üzerine kapaklanmıştır. Suriye felakete düşmüş, günden güne erimektedir. Terör örgütleri Suriye’ye iyice konuşlanmıştır. Türkiye’nin milli bekasını tehdit eden risk ve olumsuzluklarda tehlikeli artış ve tırmanışlar yaşanmaktadır.” ifadelerini kullandı.Bahçeli öte yandan IŞİD’le mücadele örtüsü altında ülkenin etrafındaki kuşatmanın daraldığına işaret ederek, Türkiye’nin, 24 Ağustos 2016’da başlattığı Fırat Kalkanı Harekatı’nda başarısız olması halinde vatan topraklarının direkt tehlikeye gireceğini bildirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA