SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Dışişleri Bakanından Yunanistan’a Tepki!

Yunan Dışişleri Bakanı’nın ‘Türk Genelkurmay Başkanı isteseydi de Kardak’a çıkamazdı’ sözlerine sert yanıt veren Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, “Görevi çıkmak olsaydı çıkardı. Kendisine üzerine vazife olmayan işlerle uğraşmaması gerektiğini açıkça söylemiştim, bir kez daha tekrar ediyorum” dedi.

Dışişleri Bakanından Yunanistan’a Tepki!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 25 Şubat 2017 - 20:28 'de eklendi ve 263 kez görüntülendi.

Yunan Dışişleri Bakanı’nın ‘Türk Genelkurmay Başkanı isteseydi de Kardak’a çıkamazdı’ sözlerine sert yanıt veren Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, “Görevi çıkmak olsaydı çıkardı. Kendisine üzerine vazife olmayan işlerle uğraşmaması gerektiğini açıkça söylemiştim, bir kez daha tekrar ediyorum” dedi.Dışişleir Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 15 Temmuz’da hain darbe girişiminde bulunan 8 askeri iade etmeyen Yunanistan hakkında sert açıklamalarda bulundu. Türkiye’den Yunanistan’a kaçan hain darbecilerin yargılanmasına engel olmak hangi hukuk anlayışında var diyerek Yunanistan’a sert çıktı. Yunanistan’ın yaptıklarından dolayı Türkiye’yi şaşırtmadığını bildiren Çavuşoğlu, zamanında terörist başı Abdullah Öcalan’ı da sakladıklarını hatırlatarak göndermede bulundu.

Yunanistan’ın dün yaptığı darbeci hainlerin helikopterinin içinde kim olduklarını bilsek iniş izni vermezdik açıklamasını da inandırıcı olmadığını ifade eden Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, hem darbeye karşı olduklarını söyleyerek hem de darbeci askerleri Türkiye’ye iadeye yanaşmayan Yunanistan’ın tutumunun esef verici olduğunu belirtti.Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu bu açıklamaların ardından Suriye’nin kuzeyindeki Bab bölgesindeki operasyonlarda yaralanan uzman çavuş Kadir Kolo’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Temaslarda bulunmak üzere Antalya’ya gelen Çavuşoğlu, Bab bölgesindeki operasyonlarda, bomba yüklü araçla intihar saldırısı düzenlenmesi sonucu yaralanan Kolo’yu, Kepez ilçesindeki evinde ziyaret etti. Kolo ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Çavuşoğlu, gazinin sağlık durumu hakkında bilgi aldıktan sonra buradan ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA