SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Diyanetten Papa’ya Çağrı

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez yaptığı açıklama da önce Almanya sonra ise Hollanda da yaşanan bu kriz ile ilgili olarak Papa’ya seslendiğini ifade etti. Buradan Papa’ya sesleniyorum bu bir yanlış harekettir.

Diyanetten Papa’ya Çağrı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Mart 2017 - 5:53 'de eklendi ve 1.090 kez görüntülendi.

Bunu bir din gönüllüsü olarak ifade ediyorum ki sizler de bir din adamı olarak bunun yanlış bir tutum olduğunu biliyorsunuz Avrupa’nın ruhani olarak lideri olan Papa bu gidişata manevi olarak bir dur demelidir dedi.Diyanet İşler Başkanı Mehmet Görmez yaptığı açıklama da yaşanan Almanya ve Hollanda gerginliği ile ilgili olarak ise buna hukuki olarak baktığınızda kesinlikle bir ülkenin bakanının kendi konsolosluk binasına girmesi engellenemez. Fakat buna dini açıdan da baksanız bu bir hal olduğu için yine de engellenemez bunu nasıl yaparlar anlamış değilim dedi. Mehmet Görmez aynı zamanda tüm bu olanlara rağmen Papa’nın sessiz olarak kalmasına ise göndermede bulunarak buradan Papa’ya sesleniyorum neden halen sesiniz çıkmıyor dedi.

Diyanet işleri Başkanı Mehmet Görmez Papa neden tüm bu olanlara sessiz kalıyor Avrupa’nın ruhani lideri olan bir isim bir kişi kesinlikle bu olanlara sessiz kalmamalı gereği olan ne ise onu yapmalıdır. Sonuç olarak burada bir hakkın engellenmesi var ki buna bütün dinler kesin olarak arşı bir tutum içindedir. Madem ki bu şekilde olduğu halde neden halen Papa tüm bu yaşananlara sessiz kalıyor dedi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı