SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Dolandırıcı Çiftçi Yakalandı!

Gaziantep’te 200’e yakın üreticiden 400 ton fıstık emanet aldıktan sonra ortadan kaybolan şüpheli ve oğlu yakalandı.

Dolandırıcı Çiftçi Yakalandı!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 14 Şubat 2017 - 18:48 'de eklendi ve 798 kez görüntülendi.

Gaziantep’te 200’e yakın üreticiden 400 ton fıstık emanet aldıktan sonra ortadan kaybolan şüpheli ve oğlu yakalandı.Gaziantep’te, çok sayıda çiftçinin kendisine teslim ettiği 400 ton Antep fıstığıyla kaybolan tüccar Beşir K.’nın oğlu 35 yaşındaki Yusuf K., polisin yaptığı operasyonda yakalandı.Gaziantep’te çok sayıda üreticinin yıllardır fıstıklarını emanet ettiği Beşir K.’nın, bu yıl kendisine emanet bırakılan 400 ton fıstıkla ortadan kaybolduğu öne sürmüş ve Beşir K.’nın deposu önünde toplanan üreticiler gözyaşları içinde şikayetçi olmuştu.

Kentteki 200 fıstık üreticisi, geçen sonbaharda topladıkları fıstıklarını her yıl olduğu gibi yine satması için tüccar Beşir K.’ya emanet etti. Ancak çiftçiler,Beşir K.’ya ulaşamayınca, Fıstıkçılar Sitesi’ndeki işyeri önünde toplanmış ve işyerinin kapalı, emanet ettikleri fıstıkların da yerinde olmadığını gören üreticiler, Beşir K.’nın ürünlerini alıp kaçtığını öne sürmüştü.Bu iddiaların ardından şüpheli şahıs yakalandı.Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kentteki 200 fıstık üreticisinin 10 milyon TL değerindeki 400 ton Antep fıstığıyla ortadan kaybolan tüccar Beşir K. ve oğlu Yusuf K.’nın yakalanması için çalışma başlattı. Yapılan çalışmada Yusuf K.’nın kaldığı adresi belirleyen ekipler, dün gece saatlerinde adrese operasyon yaptı. Gizlendiği evde gözaltına alınan Yusuf K., Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki sorgulamasının ardından adliyeye sevk edildi.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı