SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Dualar İle Kazdılar

İstanbul’un göbeğinde büyük bir cesaret gerektiren define avcıları yakalandı. İstanbul Sultanahmet camisine doğru kazı yaptıkları ortaya çıkan üç kişiden birisi yakalandı.

Dualar İle Kazdılar
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Şubat 2017 - 9:00 'de eklendi ve 316 kez görüntülendi.

Sorgu esnasında anlattıkları ise hayretler içerisinde bırakacak cinsten oldu. Buna göre ise ifade veren üç kişiden biri kazı yaptıkları esnada çarpılmamak için sürekli olarak dua okuduklarını belirtti.
İstanbul Sultanahmet camisi ve surlara doğru yatay olarak ve dikey olarak yaptıkları kazı da ise surların altına doğru beş metre ve Sultanahmet camisine doğru ise yatay olarak beş metre kazdıklarını ifade etti. Sultanahmet camiine hemen 200 metre yakında olan bir gece kondu evinden başlayan kazı için çok uzun süredir uğraştıklarını belirten define avcıları tabi ki sadece bununla değil aynı zamanda İstanbul da daha birçok yerden yerin altını üstüne getirdiklerini ifade etti. ayrıca burada daha önce dedektör ve çok özel bir çubuk ile arama yaptıklarını buna göre buradan başlamak istediklerini de belirtti. Hakan Ö isimli kişi aynı zamanda daha birçok şekilde hem arama hem de bu kazı için sanal ortamda teknik tahlilleri yaptıklarını da belirtti.
Define avcılarından birisi olan ve yakalana Hakan Ö ise diğer iki arkadaşının hakkında nerede olduklarını bilmiyorum ifadesini kullanırken bu olayı ise sadece Bizans dönemine ait altın ve değerli eşyalara ulaşmak için yaptıklarını açıklarken kazarken de çarpılmamak için dua okuduklarını ifade etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı