SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Dursun Özbek’ten Borç ve Spor Salonu Müjdesi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün her ay gerçekleştirilen olağan divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek’ten Borç ve Spor Salonu Müjdesi
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 08 Şubat 2017 - 19:27 'de eklendi ve 524 kez görüntülendi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılı kulübün her ay gerçekleştirilen olağan divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.Sarı-kırmızılı kulübün Gayrettepe Dedeman Otel’de İrfan Aktar yönetiminde gerçekleştirilen şubat ayı divan kurulu toplantısına, başkan Dursun Özbek ile bazı yönetim kurulu üyeleri katıldı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, divan kurulu toplantısında yaptığı açıklamada kredi borçlarının 315 milyon TL’lik bölümünün ödendiğini taraftara müjdeledi.Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, “430 milyon TL civarında bir borcumuz kaldı. İhaleler yapılınca alacağımız diğer fazlarda da diğer borcu hiç beklemeden kapatacağız. Bu yönetim bu genel kurulda verdiği sözün arkasında durmak için gerekli çabayı sarf ediyor” dedi. Sarı-kırmızılı kulüpte bugün düzenlenen olağan divan kurulu toplantısında Başkan Dursun Özbek ikinci konuşmasında, Riva ve Florya projeleri ile kulübün borç yapılanması hakkında detaylar verdi.

Galatasaray Spor Kulübü’nün geride bıraktığımız Mayıs ayında gerçekleştirilen Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda Başkan Dursun Özbek, yapılmasını planladığı yeni bir spor salonundan bahsetmişti. Dursun Özbek, konuk ile ilgili, ”Türk Telekom Arena’nın yanındaki alana spor salonunun yapılması için bütün proje hazırlıkları bitti. Sözlü onayı da aldık. Önümüzdeki hafta ruhsatını alacağız. Salonumuzun kapasitesi on beş bin kişilik olacak.” açıklamalarında bulundu.Riva ve Florya projelerinin tasarlandığı şekilde devam ettiğini söyleyen Özbek konuşmasını bu sözlerle sonlandırdı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı