SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Elleri Kelepçeli Yüzü Parçalanmış

Ankara da yaşana bu akıl almaz olay ise gündeme ve güne damgasını vurdu. Bir kez daha insanlığın sorgulanması gerektiğini ifade edecek cinsten bir olay olan bu haber de aklınız duracak.

Elleri Kelepçeli Yüzü Parçalanmış
Bu haber Toprak Çınar tarafından 05 Mart 2017 - 10:16 'de eklendi ve 402 kez görüntülendi.

Ankara da bir apartmanın önünde çıplak halde elleri kelepçeli bir şekilde yüzüstü bulunan kişini yüzü ise görüldüğünde akıl durdurdu.Ankara da bir apartmanın önün de elleri kelepçeli bir halde yzü ise parçalanmış olarak bulunan derhal hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan vatandaşın durumu ise henüz edinilen bilgilere göre iyi olduğu yönünde oldu. Apartman sakinlerinin evin önünde bulduğu bu kiş apartman sakinlerinden birinin dışarı çıkmak için kapıya yöneldiğinde kapının tam önünde elleri kelepçeli olarak ve tamamı ile çıplak olan bir kişi bulduğu yönünde oldu. Hemen diğer apartman sakinlerine de seslenen bu kişi derhal polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ise elleri plastik kelepçe ile bağlanmış olan ve yüzü kesici aletler ile parçalanmış bu şahıs için derhal 112 acil sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri hastaya müdahale ederken yüzünün tamamı ile kesilmiş olduğunu ve gözleri hakkında da herhangi bir bilgi verilmeyeceğini ifade ederken hastayı ise Başkent Üniversitesi hastanesine kaldırdılar. Başken Üniversite hastanesinden henüz vakıa ile ilgili olarak detaylı bir açıklama yapılmaz iken polis ekipleri de araştırmaya başladı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı