SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Ellerini Görünce Şaşırdı

4 yıldır yaşadığı görme engelli olan ve henüz dokuz yaşında olan Eda Nur ellerini görünce çok şaşırdı. Eda Nur ellerinde bulunan detayları da görmeye başlayınca hayatımda ilk kez bu kadar muhteşem bir şey görüyorum bu mükemmel bir mizan ve düzen dedi. Mersin Tarsus ilçesinde yaşayan 8. Sınıf öğrencisi olan Eda Nur Akgündüz Yaklaşık olarak 4 yıldan bu yana yaşamış olduğu katarakt sorunu sebebi ile ameliyat masasına yattı.

Ellerini Görünce Şaşırdı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 18 Şubat 2017 - 10:21 'de eklendi ve 313 kez görüntülendi.

Mersin Tarsus ilçesinde 4 yıldır yaşadığı katarakt sebebi ile büyük sorunlar yaşayan Eda Nu Akgündüz ameliyat masasına yattı. Geçirmiş olduğu uzun bir katarakt ameliyatı ve sonrasında ki tedavi bittiği anda ilk olarak ellerine bakmaya başladı. Ellerini çok detaylı bir şekilde inceleyen Eda Nur ilk başlarda sadece ellerini incelemeye başladı ve ilk olarak söylediği cümle ise ellerimde ki detayları görmek çok güzel ellerim mükemmel olarak yapılmış dedi. ayrıca ellerinde bulunan desenler içinde bunlar sanki kalem ile çizilmiş gibi mükemmel desenler demeyi de unutmadı.

Eda Nur Akgündüz’ün doktoru olan operatör doktor Ecel küçük kızın iki gözünde de katarakt olduğunu bu sebep ile pek fazla bir şey göremediğini aslında ilk başta ameliyatın riskli olduğunu fakat yine de her şeyi göze alarak yaptıklarını ifade etti. ayrıca Ecel kızın şu anki mutluluğu her türlü şeye bedel dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA