SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Emine Erdoğan’dan İkinci Abdülhamit Dönemi

Emine Erdoğan Abdülhamit Dönemini anlamak kesin olarak günümüzde yaşananları anlamaktır ifadelerine yer verdi.

Emine Erdoğan’dan İkinci Abdülhamit Dönemi
Bu haber Toprak Çınar tarafından 28 Şubat 2017 - 9:46 'de eklendi ve 384 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan yaptığı konuşma da İkinci Abdülhamit dönemine yönelik olarak açıklamalarda bulundu. Emine Erdoğan yaptığı açıklama da ise İkinci Abdülhamit Han dönemi resmen bir ayna gibidir diyerek o dönemin önemi hakkında vurgu yaptı.  Ayrıca o dönemin bugün bile ülkemizin karşı karşıya kaldığı sorunları anlamak adına bir ayna olduğu da kesindir ifadelerini kullandı.



Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Yıldız Sarayı Çir kasrında Yıldız sarayı vakfı tarafından düzenlene Yıldız Sarayına ait ola müzenin eser tanıtım kataloğu programında katıldı. Katıldığı bu program kapsamında kendisinden konuşma yapılması istenince Emine Erdoğan gerçekten bir ders niteliğinde konuşma yaptı.  Erdoğan yaptığı bu konuşma da özellikle Sultan İkinci Abdülhamit han dönemine olan önemin daha da artması gerektiğini belirtmek için özellikle bu dönem hakkında çok fazla açıklamalarda bulundu. Erdoğan Sultan İkinci Abdülhamid han tarihin gördüğü en büyük hükümdarlardan bir tanesidir hiç şüphe yok ki bunun sadece biz değil tüm dünya tarihide 33 yıllık hükümdarlık döneminde kesin olarak kabul etmiştir dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan özellikle günümüz de yapılan konuşmalara bakıldığında da ülkemiz üzerinde oynanan oyunların açıkça görülmesi adına kesinlikle Sultan İkinci Abdülhamid Han’ın iktidar dönemi incelenmelidir dedi. ayrıca o dönemin günümüze da ayna tuttuğunu ifade etti.




Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı