SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Erdoğan Bunlar Teröre Yataklıktan Yargılanmalı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yeşilay’ın ödül töreninde yaptığı konuşma da birçok farklı konu üzerinde durarak konuşma yaptı.

Erdoğan Bunlar Teröre Yataklıktan Yargılanmalı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 04 Mart 2017 - 8:19 'de eklendi ve 286 kez görüntülendi.

Buna göre ise asıl dikkat çeken detay bunlar teröre yardım ve yataklıktan tutuklanmalı asıl çamur bunların paçasına bulaşmıştır ifadelerini kullandı.  Erdoğan Alman hükümetinin skandal kararına da tepki göstermeye devam etti.Yeşilay’ın ödül törenin de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya Hükümetinin yapmış olduğu skandal tepkiye karşılık tepki göstermeye devam ediyor.  Bütün tehdit ve ölüm ihbarları almalarına rağmen ayakta durdular yılmadan ve usanamadan çalıştılar. Bundan sonra da bu eşkilde olacağını biliyorum zor şartlara dahi göğüs geren Alman hükümeti bundan sonra mevcut yöneticiler bunu sürdürecek ve bunun üstesinde gelecekler bunu biliyorum ifadelerine yer verirken. Asıl savaş ise kesinlikle manevi ve kültürel alanda da verilmelidir. Bu sebep ile birlikte maneviyatımızı ve kültürel olgumuzu kaybetmememiz gerekiyor dedi.  zira milleti yok eden ve milleti mahveden yok oluşa sürükleyen asıl yer buradır dedi.

Erdoğan senaryo aynı senaryo o günler de bedava içiki dağıtarak bu milleti kimliksiz hale getiren zihniyetlerde şimdiler de ise yine bazı propaganda olaylarında olduğu gibi bedava içki dağıtmaya onları meşru olmayan bir hayata karşı meşru gibi göstererek kesinlikle zina ve alkole özendirmektedir. Bunların senaryoları aynı bunlardan başka yapabilecekleri bir şey yok çünkü ifadelerini kullandı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA