SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Erdoğan Bursa’da

Anayasa değişikliği ve referandum süreci ile alakalı olarak dün Bursa da olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa Halkı İle yaptığı görüşmesinde hem anayasa değişikliği ve referandum süreci ile alakalı olarak açıklama yaptı.

Erdoğan Bursa’da
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Mart 2017 - 5:54 'de eklendi ve 288 kez görüntülendi.

Hem de Hollanda ile Türkiye arasında yaşanan gerilim hakkında konuştu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa da halk ile buluşarak hem anayasa değişikliği hem de referandum süreci ile alakalı olarak açıklamalarda bulundu. Bunun üzerine konuşmalarında ise Hollanda ve Almanya hükumetine çok yüklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özellikle Fatma Betül Sayan Kaya’nın konsolosluk binası önünde bekletilmesine yönelik çok iyi bir göndermede bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu nasıl bir demokrasi be nasıl bir politika ve diplomasi anlayışıdır ki bir ülkenin bakanını kendi konsolosluk binası önünde bekletmeye kadar ileri gidiyor. Bu kabul edilemez bir diplomasi anlayışıdır. Onlar sanıyorlar mı ki biz bu şekilde yaparak koskoca Türkiye Cumhuriyetini sindireceğiz bunu asla sanmasınlar 15 Temmuz da bir kez denediniz ve gördünüz olmadı. İşte o gün olmayanlar bu saatten asla olmayacaktır dedi.

Erdoğan Bursa halkı ile yaptığı görüşmede aynı zamanda Referandum süreci ile ilgili olarak ise bu yasa değişikliği güçlü bir Türkiye olmanın değişikliğidir. Birileri çıkıp bunun olmayacağını söyleyecektir fakat buna karar verecek olan siz milletimizdir. Sandıktan evet de çıksa hayır da çıksa buna sizler karar vereceksiniz dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA