SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Erdoğan Diriliş Ertuğrul dizisinin başarısından bahsetti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan internet, sosyal medya ve televizyonun kültürümüz üzerindeki olumusuz etkilerinden bahsettiği konuşmasında bu duruma izin veremeyeceklerini söyledi. Geçmiş dönemdeki Osmanlı Kuruluş dizisinin önemini vurgulayan Erdoğan, günümüzde ise aynı başarıyı Diriliş Ertuğrul dizinin gösterdiğini söyledi.

Erdoğan Diriliş Ertuğrul dizisinin başarısından bahsetti
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 03 Mart 2017 - 18:42 'de eklendi ve 601 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan internet, sosyal medya ve televizyonun kültürümüz üzerindeki olumusuz etkilerinden bahsettiği konuşmasında bu duruma izin veremeyeceklerini söyledi. Geçmiş dönemdeki Osmanlı Kuruluş dizisinin önemini vurgulayan Erdoğan, günümüzde ise aynı başarıyı Diriliş Ertuğrul dizinin gösterdiğini söyledi.Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin hem ülkemizde hem de yurt dışında ilgi ile takip edildiğini, kendi torunlarının da bu diziyi tekrarları da olmak üzere ilgi ile takip ettiklerini dolayısıyla bu dizinin başarısının da gerçek olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Milli Kültür Şurası‘nda yaptığı konuşmasında internet, sosyal medya ve televizyonun kültürümüzü yok etmesine izin veremeyiz. Geçmişte yayınlanan Küçük Ağa, Osmancık gibi kurtuluş savaşını anlatan diziler geçmişte gençler üzerinde oldukça etkili olmuşlardır. Günümüzde ise aynı başarıyı Diriliş Ertuğrul dizisi gösteriyor. Bu nedenle bu tarz yapımlara daha fazla yatırım yapılması gerektiğini söyledi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı