SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Erdoğan Dosyayı Kapattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında İtalya da yapılan soruşturma kapsamında dün dosya kapandı.

Erdoğan Dosyayı Kapattı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Ocak 2017 - 10:34 'de eklendi ve 424 kez görüntülendi.

Tetkik hakimliği tarafından yapılan bu kararname dosya hakkında takipsizlik kararı ile son buldu. Bilal Erdoğan hakkında yapılan bu soruşturmanın kapanması işlemi ise dün gerçekleşti. Bilal Erdoğan ve avukatı ardından yaptıkları açıklamada Erdoğan’ın avukatı Trombini verilen karar aslında en başında verilmesi gerekiyordu fakat biz verilen karardan son derece memnunuz dedi.
İtalya da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında yapılan ve başlatılan dava ise Kara para aklama iddiası ile birlikte açılmıştı. Açılan bu dava hakkında Tetkik hakimliği tarafından verilen karar göre ise dosya takipsizlik kararı ile birlikte dün dava ortadan kaldırıldı. İtalyan haber ajansı ANSA’nın yaptığı göre habere ise soruşturmaya en başından beri bakan Bolonya Cumhuriyet Başsavcılığı Fransa’ya kaçan iş adamı Hakan Uzan’ın bir kez daha çağırıldı halde ifadeye gelmemesi üzerine ikinci bir kez daha takipsizlik kararı verileceğini talep etti. Tetkik hakimliği ise ikinci kez ifadeye gelmeyen Hakan Uzan’ın açtığı dava hakkında takipsizlik kararı vererek Bilal Erdoğan Hakkında açılan davayı sonlandırdı.
Doktorasını tamamlamak üzere bir süredir İtalya da Bologno da Johns Hopkins üniversitesinde bulunan Erdoğan Hakan Uzan tarafından İtalya’ya kara para aklıyor iddiası ile birlikte 2015 yılında dava açılmıştı fakat o dava takipsizlik kararı ile son buldu.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA